What's your question?

Poczekaj!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania - wyślij nam krótką wiadomość! Odpiszemy w przeciągu 24h

Podaj pełne imię i nazwisko

Podaj prawidłowy email

Zadaj pytanie

Przetwórnia w gospodarstwie - ile to kosztuje?

Przetwórnia w gospodarstwie – ile to kosztuje?

Sprawa poruszona w tytułowym pytaniu: ile to kosztuje?, jest kwestią kluczową z punktu widzenia każdego zainteresowanego taką inwestycją. Krążą na ten temat różne opinie, ale jeśli przyjmie się pewne założenia można dość dokładnie podać odpowiedź na przedstawione pytanie.

Założenia:

Obiekt przetwórni budujemy od podstaw.

  1. Budynek konstrukcji stalowej zabezpieczonej antykorozyjnie.
  2. Wypełnienie ścian płyta warstwowa z rdzeniem styropianowym czy poliuretanowym (modyfikowanym).
  3. Ścianki działowe materiał analogiczny.
  4. Niezbędne wyposażenie obiektu w urządzenia technologiczne.

Koszt (netto zależny od wielkości przetwórni, zastosowanych materiałów i stopnia mechanizacji)
wynosi około 1,3 – 1,4 mln. zł.
Nastawiając się na mniejszy stopień mechanizacji i zastąpienie jej pracą ręczną nakłady będą niższe
o około 100 do 150 tys. zł.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Wyczerpująco odpowiemy na Twoje pytania!

TOP