Urządzenia technologiczne, urządzenia do przetwórni ryb

Nazwa Opis Dodaj do listy
Płatownica uniwersalna (produkt polski)

Uniwersalna płatownica do ryb, produkt polski, możliwość regulacji. Płatownica do karpia, amura, tołpygi, jesiotra, łososia, suma afrykańskiego i innych.

Zobacz produkt
Separator do ryb

Maszyna do oddzielania mięsa od ości z pozostałości po płatowaniu. Separator pozwala na odzyskanie mięsa z pozostałości po obróbce.

Zobacz produkt
Urządzenie do patroszenia dla ryb

Urządzenie do patroszenia dla ryb o wadze od 200 do ok 1300 g zbudowane z myślą o małych i średnich zakładach produkcyjnych, Umożliwia patroszenie i czyszczenie ryb na jednym stanowisku roboczym.

Zobacz produkt
Stanowisko podciśnieniowe do patroszenia ryb

Przeznaczone do ryb ok 1000g. Dostępna w dwóch wersjach – stołowej i montowanej do ściany. Na zamówienie dostępne są rozwiązania do ryb o wadze od 1000g do 1800 g.

Zobacz produkt
Płatownica do małych ryb

Płatownica do małych ryb. Może być stosowana do-pstrąga, karpia, tilapii, suma, śledzia i innych. Zakres wagowy od 50g do 1000g.

Zobacz produkt
Płatownica do dużych ryb

Obudowa i wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej. Elementami roboczymi są najwyższej jakości noże dyskowe. Urządzenie przeznaczone jest szczególnie do obróbki : pstrąga, karpia, łososia i innych o wymiarach i wadze jak wyżej.

Zobacz produkt
Odskórzarka

Uniwersalna maszyna do zdejmowania skóry z filetów lub płatów ryby. W zależności od regulacji umożliwia zdejmowanie warstwy o różnej grubości. Łatwa w obsłudze nawet dla niewykwalifikowanego personelu

Zobacz produkt
Odłuszczarka

Narzędzie ręczne do zdejmowania łuski. Łatwe i bezpieczne w obsłudze. Umożliwia zdjęcie łuski z każdej ryby nawet przez niewykwalifikowany personel.

Zobacz produkt
Odgławiarka do dużych ryb – karp, łosoś

Maszyna do odgławiania cięciem „V” dużych ryb takich jak karp, łosoś

Zobacz produkt
Odgławiarka uniwersalna

Ta maszyna pozwala odciąć głowy i ogony ryby za pomocą obrotowego ostrza. Dostępna wersja naścienna i wolnostojąca.

Zobacz produkt
Jeśli produkt nie zawiera ceny lub interesuje Państwa inna konfiguracja / opcja - prosimy o złożenie zapytania. Ceny niektórych produktów są zależne od czynników zewnętrznych.
0
TOP