Urządzenia technologiczne, urządzenia do przetwórni ryb

Nazwa Opis Cena Dodaj do listy
Separator do ryb

Maszyna do oddzielania mięsa od ości z pozostałości po płatowaniu. Separator pozwala na odzyskanie mięsa z pozostałości po obróbce.

-
Zobacz produkt
Urządzenie do patroszenia dla ryb

Urządzenie do patroszenia dla ryb o wadze od 200 do ok 1300 g zbudowane z myślą o małych i średnich zakładach produkcyjnych, Umożliwia patroszenie i czyszczenie ryb na jednym stanowisku roboczym.

3000€
Zobacz produkt
Stanowisko podciśnieniowe do patroszenia ryb

Przeznaczone do ryb ok 1000g. Dostępna w dwóch wersjach – stołowej i montowanej do ściany. Na zamówienie dostępne są rozwiązania do ryb o wadze od 1000g do 1800 g.

5 200€
Zobacz produkt
Płatownica do małych ryb

Płatownica do małych ryb. Może być stosowana do-pstrąga, karpia, tilapii, suma, śledzia i innych. Zakres wagowy od 50g do 1000g.

17 800 €
Zobacz produkt
Płatownica do dużych ryb

Obudowa i wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej. Elementami roboczymi są najwyższej jakości noże dyskowe. Urządzenie przeznaczone jest szczególnie do obróbki : pstrąga, karpia, łososia i innych o wymiarach i wadze jak wyżej.

37 500 €
Zobacz produkt
Odskórzarka

Uniwersalna maszyna do zdejmowania skóry z filetów lub płatów ryby. W zależności od regulacji umożliwia zdejmowanie warstwy o różnej grubości. Łatwa w obsłudze nawet dla niewykwalifikowanego personelu

-
Zobacz produkt
Odłuszczarka

Narzędzie ręczne do zdejmowania łuski. Łatwe i bezpieczne w obsłudze. Umożliwia zdjęcie łuski z każdej ryby nawet przez niewykwalifikowany personel.

996 €
Zobacz produkt
Odgławiarka do dużych ryb – karp, łosoś

Maszyna do odgławiania cięciem „V” dużych ryb takich jak karp, łosoś

-
Zobacz produkt
Odgławiarka uniwersalna

Ta maszyna pozwala odciąć głowy i ogony ryby za pomocą obrotowego ostrza. Dostępna wersja naścienna i wolnostojąca.

-
Zobacz produkt
Nacinarki ości śródmięśniowych, z napędem elektrycznym, uniwersalna

Wersja z napędem elektrycznym i niewielkim przenośnikiem taśmowym jest urządzeniem uniwersalnym przydatnym dla każdej wielkości fileta z ryb karpiowych.

5990 €
Zobacz produkt
Jeśli produkt nie zawiera ceny lub interesuje Państwa inna konfiguracja / opcja - prosimy o złożenie zapytania. Ceny niektórych produktów są zależne od czynników zewnętrznych.
0
TOP