Urządzenia potrzebne do obróbki karpia

Nazwa Opis Dodaj do listy
Separator do ryb

Maszyna do oddzielania mięsa od ości z pozostałości po płatowaniu. Separator pozwala na odzyskanie mięsa z pozostałości po obróbce.

Zobacz produkt
Urządzenie do patroszenia dla ryb

Urządzenie do patroszenia dla ryb o wadze od 200 do ok 1300 g zbudowane z myślą o małych i średnich zakładach produkcyjnych, Umożliwia patroszenie i czyszczenie ryb na jednym stanowisku roboczym.

Zobacz produkt
Stanowisko podciśnieniowe do patroszenia ryb

Przeznaczone do ryb ok 1000g. Dostępna w dwóch wersjach – stołowej i montowanej do ściany. Na zamówienie dostępne są rozwiązania do ryb o wadze od 1000g do 1800 g.

Zobacz produkt
Płatownica do małych ryb

Płatownica do małych ryb. Może być stosowana do-pstrąga, karpia, tilapii, suma, śledzia i innych. Zakres wagowy od 50g do 1000g.

Zobacz produkt
Płatownica do dużych ryb

Obudowa i wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej. Elementami roboczymi są najwyższej jakości noże dyskowe. Urządzenie przeznaczone jest szczególnie do obróbki : pstrąga, karpia, łososia i innych o wymiarach i wadze jak wyżej.

Zobacz produkt
Odgławiarka do dużych ryb – karp, łosoś

Maszyna do odgławiania cięciem „V” dużych ryb takich jak karp, łosoś

Zobacz produkt
Nacinarki ości śródmięśniowych, z napędem elektrycznym, uniwersalna

Wersja z napędem elektrycznym i niewielkim przenośnikiem taśmowym jest urządzeniem uniwersalnym przydatnym dla każdej wielkości fileta z ryb karpiowych.

Zobacz produkt
Nacinarka ości śródmięśniowych w filetach ryb karpiowych – 30 cm

Wersja z napędem ręcznym występuje w trzech wielkościach w zależności od szerokości roboczej. Jednak najbardziej godna polecenia jest wersja o szerokości roboczej do 30 cm.

Zobacz produkt
Nacinarka ości śródmięśniowych w filetach ryb karpiowych 15cm

Wersja z napędem ręcznym występuje w trzech wielkościach w zależności od szerokości roboczej cena wersji 15 cm

Zobacz produkt
Nacinarki ości śródmięśniowych w filetach ryb karpiowych

Nacinarka ości śródmięśniowych w filetach ryb karpiowych. Wersja z napędem ręcznym występuje w trzech wielkościach w zależności od szerokości roboczej. Jednak najbardziej godna polecenia jest wersja o szerokości roboczej do 30 cm. cena wersji 11,5 cm

Zobacz produkt
Jeśli produkt nie zawiera ceny lub interesuje Państwa inna konfiguracja / opcja - prosimy o złożenie zapytania. Ceny niektórych produktów są zależne od czynników zewnętrznych.
0
TOP